Balık Pazarı Restaurant
02583720071
Balık Pazarı Restaurant
Balık Pazarı Restaurant
Whatsapp Destek

Denizli Restaurant - Cafe - Bar


İncelenme 10
Kategori Restaurant - Cafe - Bar
Yetkili Yüksel Çiftci
Gsm 0 536 505 7001
Tel 02583720071
İl Denizli
Web http://www.balikpazari.com.tr
Adres Bozburun Mahallesi Menderes Bulvarı No:262 Sinpaş Karşısı DENİZLİ
İncelenme : 10

Balık Pazarı Restaurant

Denizli Balık Pazarı, Yüksel ÇİFTÇİ tarafından Denizli ve çevresine hizmet vermektedir. Firmamız Toptan balık satışı, temizlenmiş balık satışı, balık pişiriciliği ve balık lokantası alanlarında faaliyet göstermektedir. Taze ve hızlı tedarik zinciri ile; Denizli’de fabrikalara, yemek firmalarına, organizasyon firmalarına, lokantalara, marketlere balık satışlarımız mevcuttur.
 
Denizli’de en fazla stok ve balık çeşitliliğine sahip firmamız hem toptan hemde perakende müşterilerine hizmet vermektedir.
Denizli’de temizlenmiş balık ihtiyacınız  için Denizli Balık Pazarı Restaurant sizlere hizmet vermektedir. Çeşit çeşit deniz ürünlerini , hızlı, taze, ve sağlıklı ortamlarda sizler için temizlemekteyiz. İhtiyacınız olan toptan balık taleplerinizde, sizlere temizlenmiş bir şekilde toptan balık sunuyoruz.
Denizli balık pazarı; Denizli'de balık pişiriciliği hizmeti sunmaktadır. Personel yemeklerinde, cataring firmalarına çeşitli toplu yemek organizasyonlarında müşterilerimize ürünlerimizi pişirerek sunmaktayız. 
Sektöründe uzun yıllar deneyimi olan firmamız son olarak Balık restaurantımız ile zengin ve kaliteli ürün yelpazasini birebir tüketicilerine sunmaktadır. Denizli İzmir asfaltında bulunan alkolsüz lokantamızda eşsiz deniz ürünlerini tadabilirsiniz.