Eli Geçiş Kontrol Sistemleri | İstanbul Turnike Geçiş Sistem...
Whatsapp Destek

İstanbul Elektrik Elektronik


İncelenme 8
Kategori Elektrik Elektronik
Yetkili Selçuk Safi
Gsm
Tel +90 212 320 72 20
İl İstanbul
Web http://www.eli.com.tr
Adres Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:13 No:2348 Şişli
İncelenme : 8

Eli Geçiş Kontrol Sistemleri | İstanbul Turnike Geçiş Sistemleri | Ankara Geçiş Kontrol Sistemleri

 
 
ELİ Geçiş Kontrol Sistemleri, proje firması olarak kurulan, proje alt yapı, kablolama, ürün satışı, kurulumu sunmaktadır.

ELİ Geçiş Kontrol Sistemleri yüzyıllardır insanların ihtiyacından dolayı kullandıkları sistemler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kimi zaman bir Çin Seddi, kimi zaman ise yüksek kapılı şehir girişleri olabilir. Teknoloji çağına girilmesi ile birlikte sistemler değişmekte ve gelişmektedir. Günümüzde kullanılan geçiş ve güvenlik sistemleri bazen bir kart ile bazen parmak izi, bazen radyo frekansı vb. sistemler ile sağlanmaktadır. 

ELİ Geçiş Kontrol Sistemleri olarak günümüz ihtiyacı olan geçiş ve kontrol sistemlerinde 10 yıllık tecrübemiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Uzmanlık alanımız Otomatik geçiş sistemleri (OGS), Hızlı geçiş sistemleri (HGS), Otopark çözümleri, Parmak izi ve Kart okuyucular, Turnike ve Bariyer sistemleri olmakla beraber bunun yanı sıra Kamera güvenlik sistemleri, Restoran otomasyon sistemleri, Personel devam kontrol sistemleri ve yazılımları ile müşterilerimize çözüm sunmaktayız.